Drewno i materiały drewnopochodne

Powlekanie proszkowe MDF wyrobiło sobie markę w niektórych branżach, w segmencie produktów wysokiej jakości, ekologicznych i bezpiecznych dla zdrowia, gdzie  swoboda projektowania i gra kolorów odgrywa  coraz większą rolę.
Powłoki proszkowe z IGP mogą tutaj w pełni wykorzystać swój potencjał, w tworzeniu nowych wizulanie i dotykowo powierzchni. Bezspoinowa, otulajaca szczelnie powłoka umożliwia pokrycie wąskich krawędzi i powierzchni w jednej operacji, zapewniając prawie całkowitą swobodę w projektowaniu profili.
IGP, aktualnie oferuje już różne rozwiązania w zakresie powlekania proszkowego na tym obiecującym rynku. System powokowy składający się z dwóch warstw. Z podkładu (IGP-RAPIDprimer), który kompensuje "żywe" własności podłoża oraz dekoracyjnej i funkcjonalnej powłoki nawierzchniowej (IGP-RAPIDtop), o bardzo dobrych własnościach chemicznych i mechanicznych.
Najnowsze opracowanie IGP, to rozwiązanie "wszystko w jednym". Produkt (IGP-RAPIDcomplete) jest systemem jednowarstwowym o wyjątkowo krótkim czasie utwardzania.  Charakteryzuje się zarówno elastycznością podkładu, jak i wysoką odpornością chemiczną i mechaniczną powłok nawierzchniowych.

 

 

  • IGP-RAPIDprimer 13

    Wysokoreaktywny podkład o bardzo dobrej elastyczności, do powlekania podłoży alternatywnych.

  • IGP-RAPIDtop 38

    Strukturalny, niskotemperaturowy lakier nawierzchniowy do perfekcyjnego wykańczania powierzchni.

  • IGP-RAPIDcomplete 88

    Wysokoreaktywna jednowarstwowa farba proszkowa do podłoży alternatywnych.

...loading...
Lokalizacje IGP na świecie
Aktualne informacje

IGP Pulverbeschichtung: Pulverlacke für Architektur, Industrie, Transport und Holzwerkstoffe